Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Micro-LED 4,9 m
211 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st micro-LED i olika färger. Slingan är 4,9 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 50 st micro-LED i olika färger. Slingan är 4,9 m lång och har 5 m lång anslutningssladd. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6433-590 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabelfärg | Silver |
| Längd | 4,9 m |
| Driftkälla | El |
| Kabellängd | 5 m |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| EAN-nr | 7318306433594 |
