Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Microcluster LED 60L
fr.169 kr
Se priset!
Välj variant

Microcluster LED 60L
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga microcluster med 60 st amberfärgade LED-ljus med timer på sex timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,048 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast/Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 1 m |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Vikt | 0,1 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Koppar, Mässing |
| Ljustemperatur | 2100~2200K, 2100~2201K K |

