Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Mini 14,85 m
86 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Minislinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st klara lampor. Slingan är 16,35 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Minislinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st klara lampor. Slingan är 16,35 m lång och har en 1,5 m lång anslutningssladd till första lampan.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2117-000SB |
| Färg | Grön |
| Sockel | PushIn |
| Effekt/prestanda | 0,375 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | E |
| Längd | 14,85 m |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302117009 |
