Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Mini Frostad
fr.129 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dubbelledad minislinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus med frostad topp. Inklusive transformator.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dubbelledad minislinga från Gnosjö Konstsmide med LED-ljus med frostad topp. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Amber |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 30 V |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Grön, Transparent |
| Energieffektivitet | G |
| Antal Ljuskällor | 20, 50, 100 st |
| Vikt | 0,1, 0,11, 0,12, 0,14 kg |
| Längd | 1,33, 3,43, 6,93 m |
