Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Nät 40 Varmvita LED 80x80 cm Frostad
Rek. pris 199 kr
149 kr
Se priset!

Nät 40 Varmvita LED 80x80 cm Frostad
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Nät 40 Varmvita LED 80x80 cm Frostad är ett ljusnät (80x80 cm) med 40 varmvita frostade LED-ljuspunkter. Den har sensor/timer (6/9h) och drivs av batteri (4xAA).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Nät 40 Varmvita LED 80x80 cm Frostad är ett ljusnät (80x80 cm) med 40 varmvita frostade LED-ljuspunkter. Den har sensor/timer (6/9h) och drivs av batteri (4xAA).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3723-130 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 800 mm |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7318303723131 |




