Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Raket 8
349 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st varmvita LED-lampor. Slingan är 5,75 m lång och har en 4 m anslutningssladd till första lampan.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 8 st varmvita LED-lampor. Slingan är 5,75 m lång och har en 4 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Tommy HVerifierad köpare
för 5 år sedanHelt enligt beskrivning. Sonen är mycket nöjd.
- Det går inte att byta ut lamporna om de går sönder utan då måste hela produkten kasseras
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1442-103 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A |
| Längd | 1,75 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Användningsområde | Inomhus |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318301442102 |

