Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Varmvita LED FrostadL: 12,4 m, 120 st LED
329 kr
211 krSpara 36 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Varmvita LED Frostad är en batteridriven ljusslinga med frostade LED-ljuskällor. Den har en sensor/timer (6/9h) och svart kabel.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide Varmvita LED Frostad är en batteridriven ljusslinga med frostade LED-ljuskällor. Den har en sensor/timer (6/9h) och svart kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3729-130 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 2,4 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Dimbar | Nej |
| Längd | 12,4 m |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| EAN-nr | 7318303729133 |

