Ljusstake Star Trading Ada 7-Armad Adventsljusstake
Rek. pris 209 kr
fr.199 kr
Välj variant

Ada 7-Armad Adventsljusstake
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med 7 ljuskällor. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med härligt sken. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor. Skapar en mysig adventkänsla i hemmet med härligt sken. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Red, White |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Ada |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 40 mm |
| Diameter | 375 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 375 mm |
