Ljusstake Star Trading Elias 5-armad Adventsljusstake
Rek. pris 949 kr
fr.899 kr
Se priset!
Välj variant

Elias 5-armad Adventsljusstake
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träljusstake med silver målad bas på ljusen. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med silver målad bas på ljusen. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brown, White |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 350 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Elias |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Bredd | 350 mm |
| Dimbar | Nej |
