Ljusstake Star Trading Gustavo 5-armad AdventsljusstakeChrome
Rek. pris 889 kr
849 kr
Se priset!

Gustavo 5-armad Adventsljusstake
Chrome
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren adventsljusstake i metall.
Färgen är krom. Ljusstaken har 5 ljuskällor med mysigt sken. Placera i ett fönster eller på en skänk, passar utmärkt till advent och jul.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 138-56-1 |
| Färg | Chrome |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Gustavo |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 640 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 18 m |
| Bredd | 370 mm |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 370 mm |
| EAN-nr | 7391482078100 |




