Ljusstake Star Trading Karin 7-Armad Adventsljusstake
359 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Traditionell 7-armad träljusstake, röd. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Traditionell 7-armad träljusstake, röd. En dekorativ ljusstake som sprider adventstämning i hemmet. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 276-45-1 |
| Färg | Red |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Karin |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 420 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 340 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 420 mm |
| EAN-nr | 7391482079022 |


