Ljusstake Star Trading Trapp 7-armad Adventsljusstake
Rek. pris 559 kr
fr.539 kr
Välj variant

Trapp 7-armad Adventsljusstake
539 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Träljusstake med 7 ljuskällor.
Grå träljusstake med 7 ljuskällor. Placera ljusstaken exempelvis i fönstret för att skapa en härlig adventstämning i hemmet. Ljusstaken har en kabellängd på 180cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Brun, Grey, Röd, White |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Trapp |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 540 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 340 mm |
| Djup | 90 mm |
| Diameter | 340 mm |
| Kabellängd | 1,8, 18 m |
| Diameter | 160 cm |

