Ljusstake Star Trading Zack 7-Armad Adventsljusstake
659 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-10
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusstake i traditionell form med ett modernt uttryck i färgen beige. Matchande hylsor som dekoration på ljuspiporna. Ger ett fräscht intryck och en härlig julstämning. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
L8Verifierad köpare
för 4 månader sedanKändes som vi fick ett exemplar som använts och returnerats. Står ostadigt, lite sneda ljus och avskavd färg/träskador vid ljusens nederkant.
+ Snygg design och färg
- Dåligt exemplar som står ostadigt och hade avskavd färg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 243-15-1 |
| Färg | Beige |
| Sockel | E10 |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Zack |
| Produkttyp | Ljusstake |
| Kabellängd | 18 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| Diameter | 470 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 530 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 470 mm |
| EAN-nr | 7391482078322 |



