Ljusträd Gnosjö Konstsmide H2100 Svart LED Dekorationsgran
2 379 kr
1 595 krSpara 33 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart dekorationsträd från Gnosjö Konstsmide med 5040 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Svart dekorationsträd från Gnosjö Konstsmide med 5040 st amberfärgade LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Detta ljusträd är en perfekt lösning för att skapa en mysig atmosfär i din trädgård eller på din uteplats. Med sin höjd på 2100 mm och bredd på 850 mm blir det ett imponerande inslag i din utomhusinredning. Trädet är tillverkat av robust metall och plast, vilket gör det hållbart och redo att stå emot väder och vind. Dess IP44-klassning innebär att det är skyddat mot inträngning av fasta föremål större än 1 mm och vattenstänk från alla riktningar. Med en effekt på endast 0,064 W är det dessutom energieffektivt.
Fördelar: Ljusträd Gnosjö Konstsmide H2100 Svart LED Dekorationsgran
- Skapar stämningsfull belysning
- Låg energiförbrukning
- Tålig för utomhusförhållanden
Fördelar: Ljusträd Gnosjö Konstsmide H2100 Svart LED Dekorationsgran
- Skapar stämningsfull belysning
- Låg energiförbrukning
- Tålig för utomhusförhållanden
Recensioner
Anna IVerifierad köpare
för 6 år sedanSuperfin och lätt att montera. Härligt varmt ljus och mysigt smått flimrande ljus. Jag har min inne klädd med kulor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3387-700 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 64 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 2100 mm |
| Bredd | 850 mm |
| EAN-nr | 7318303387708 |

