Ljusträd Gnosjö Konstsmide KvistVarmvit/Vit
279 kr
199 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st cherry LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationskvist från Gnosjö Konstsmide med 32 st cherry LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
LeifVerifierad köpare
för 2 år sedanMotsvarade helt mina förväntningar.
Lii BVerifierad köpare
för 5 år sedanVacker annorlunda belysning
+ Annorlunda vacker skir
- Ömtålig då den är skör
Matz BVerifierad köpare
för 5 år sedanFint ljusinslag på kvällarna med lagom lång anslutningssladd. Tyvärr blinkar den under lång tid vid uppstart, vilket inte är vad jag önskat.
+ Lyser fint på kvällarna.
- Blinkar under lång tid vid "start"
Lars RVerifierad köpare
för 5 år sedanJag har haft en liknande tidigare.
+ Lättmonterad
- I mitt tycke något för liten
Ivars JVerifierad köpare
för 6 år sedanEnkel, billig, lättplacerad.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3369-100 |
| Färg | Varmvit/Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1000 mm |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 450 mm |
| EAN-nr | 7318303369100 |
