Ljusträd Gnosjö Konstsmide Träd 250 cmVarmvit/Brun
1 191 kr
1 097 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träd från Gnosjö Konstsmide med 240 st varmvita cherry LED-lampor, 5 m anslutningskabel för utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Träd från Gnosjö Konstsmide med 240 st varmvita cherry LED-lampor, 5 m anslutningskabel för utomhusbruk.
Recensioner
Malin LVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin. Stort träd och kräver montering av många separata delar. Har ett mindre sedan tidigare och det är en fin ljuskälla på tomten mörka vinterkvällar/nätter. Lyser upp hela tomten i ett varmt ljus när snön ligger kvar. Inte för starkt.
+ Varmt ljus
- Många delar
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3385-600 |
| Färg | Varmvit/Brun |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 1350 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 2500 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 1350 mm |
| EAN-nr | 7318303385605 |

