Ljusträd Gnosjö Konstsmide TrädVarmvit/Brun
699 kr
447 krSpara 36 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träd från Gnosjö Konstsmide med 120 st varmvita cherry LED-lampor och 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Träd från Gnosjö Konstsmide med 120 st varmvita cherry LED-lampor och 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel För utomhusbruk.
Recensioner
Lars NVerifierad köpare
för 2 år sedanÄr helt ok!
Malin VVerifierad köpare
för 4 år sedanEtt trevligt köp och jätte enkelt att montera . Lyser väldigt vackert och starkt. Funkar både inne och utomhus lika bra. Lagom stort och lång kabel på 5 meter. Jag har köpt tre stycken och är mycket nöjd.
+ Ett trevligt köp och jätte enkelt att montera . Lyser väldigt vackert och starkt. Funkar både inne och utomhus lika bra. Lagom stort och lång kabel på 5 meter. Jag har köpt tre stycken och är mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3378-600 |
| Färg | Brun |
| Effekt/prestanda | 0,025 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1500 mm |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 850 mm |
| Djup | 850 mm |
| EAN-nr | 7318303378607 |

