Lykta Gnosjö Konstsmide Grön
119 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Grön lykta från Gnosjö Konstsmide i minimalistisk design med varmvit LED-lampa.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4129-900 |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 155 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,125 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7318304129901 |

