Lykta Gnosjö Konstsmide Rektangulär Tomte
909 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Konstsmide med varmvita LED-lampor. Timer på 5 h.
Recensioner
AnnikaVerifierad köpare
för 6 år sedanEn fantastisk lykta som ger bra julstämning och glädje.
KalleVerifierad köpare
för 7 år sedanMycket fin. Det enda är att snöflingorna lägger sig på botten efter att den varit tänd ett tag. Då får jag vända på den för att det ska snöa mycket.
+ Mycket dekorativ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2886-000 |
| Färg | Brun |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 175 mm |
| EAN-nr | 7318302886004 |


