Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Fotoram
759 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en fotoram. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vattenfylld lykta från Gnosjö Konstsmide i form av en fotoram. Lyktan är utrustad med vit LED-belysning och har timer på 5 h. Drivs med 3 st LR14/C-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4376-000 |
| Färg | Brun |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 195 mm |
| Bredd | 245 mm |
| EAN-nr | 7318304376008 |

