Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Helikopter
1 899 kr
BatteriadapterBatteriadapter Gnosjö Konstsmide Cx3 IP20
160 krTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Helikopter är en vattenfylld helikopter med tomte. Den har en timer på 5h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Helikopter är en vattenfylld helikopter med tomte. Den har en timer på 5h.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4276-550 |
| Färg | Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 107 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 220 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 2,1 kg |
| Bredd | 475 mm |
| EAN-nr | 7318304276551 |
