Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Liten
659 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Liten är en vattenfylld juldekoration. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA eller USB.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Lykta Gnosjö Konstsmide Vattenfylld Liten är en vattenfylld juldekoration. Den har en timer på 5 h och drivs av 3xAA eller USB.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4270-200 |
| Färg | Antik Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 85 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 250 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,45 kg |
| Bredd | 135 mm |
| EAN-nr | 7318304270207 |
