Mekanisk Juldekoration Gnosjö Konstsmide Stövel
829 kr
631 krSpara 24 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mekanisk juldekoration från Gnosjö Konstsmide i form av en nissestövel som spelar åtta st jullåtar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4227-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 4,5 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 280 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 11 st |
| Vikt | 1,3 kg |
| Bredd | 235 mm |
| EAN-nr | 7318304227003 |


