Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Stående
Rek. pris 279 kr
fr.199 kr
Se priset!
Välj variant

Stående
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Stående är en stående ljusdekoration i metall. Den har 4x40 amber-LED-ljuspunkter, timer på 6 h och drivs av 3xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Stående är en stående ljusdekoration i metall. Den har 4x40 amber-LED-ljuspunkter, timer på 6 h och drivs av 3xAA-batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 160 st |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 1,5 V |
| Vikt | 0,17 kg |
| Bredd | 90 mm |
| Ljustemperatur | 1900-2000 K |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
