Metallgran Gnosjö Konstsmide H60 Mässing
659 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Mässingsfärgad metallgran från Gnosjö Konstsmide med 45 st amberfärgade micro-LED.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1790-880 |
| Färg | Mässing |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7318301790883 |


