Metallhjärta Gnosjö Konstsmide 20L LED
fr.179 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vackert metallhjärta med 20 st amberfärgade LED-ljus och timer på sex timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Matt Guld, Matt Koppar |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100-2200K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 1 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Vikt | 0,16 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Kabelfärg | Guld, Koppar |

