Nät Gnosjö Konstsmide 160 Lampor
399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Julnät från Gnosjö Konstsmide med 160 st lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2058-000 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 28,8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 24 A |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | Glödtrådslampa |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Höjd | 1500 mm |
| Energiförbrukning | 29 kWh/1000h |
| Bredd | 2000 mm |
| EAN-nr | 7318302058005 |

