Pyramid Gnosjö Konstsmide Varmvita LED
fr.409 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Pyramid från Gnosjö Konstsmide med varmvita LED-lampor. Sladd 4 m.
Recensioner
Karin SVerifierad köpare
för 2 år sedanDen ger mkt vackert, stämningsfullt ljus
+ Mkt vackert, stämningsfullt ljus
Thomas RVerifierad köpare
för 5 år sedanUtmärkt att använda på den mörka perioden Ger ett vackert sken och pryder sin plats.
Marianne KarlssonVerifierad köpare
för 5 år sedanDen var väldigt fin och leveransen kom snabbt.Väl packat mvh MK
+ Mycke bra
- Ingen
RobinVerifierad köpare
för 6 år sedanTyvärr inte det varmvita som skrivs. Ljuset är mer vitt....
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Transparent |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | G |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 600, 900 mm |
| Bredd | 600, 1300 mm |

