Räv Star Trading Joylight
149 kr

Joylight
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En mysig räv med julkläder som sprider värme och julkänsla. Hjärtat lyser fint med små ljuspunkter. Dekorera med till jul och advent. Drivs med batterier.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En mysig räv med julkläder som sprider värme och julkänsla. Hjärtat lyser fint med små ljuspunkter. Dekorera med till jul och advent. Drivs med batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 991-93 |
| Färg | Brun |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Joylight |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Produkttyp | Dekorationsfigur |
| Bredd | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482071446 |

