Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus & Djur 6 LED
209 kr
204 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus & Djur 6 LED är en stämningsfull julbelysning med 6 varmvita LED-lampor och en timer på 6 h. Den drivs av 2xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus & Djur 6 LED är en stämningsfull julbelysning med 6 varmvita LED-lampor och en timer på 6 h. Den drivs av 2xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3282-210 |
| Färg | Vit/Brun |
| Effekt/prestanda | 0,36 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Motiv |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Spänning | 1,5 V |
| Djup | 110 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 140 mm |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Vikt | 0,155 kg |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 7318303282218 |

