Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus Trä 10 LED
1 019 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus Trä 10 LED är en vacker siluett med 10 varmvita LED. Den drivs av batteri (3xAA) och har timerfunktion (6h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Siluett Gnosjö Konstsmide Motiv Hus Trä 10 LED är en vacker siluett med 10 varmvita LED. Den drivs av batteri (3xAA) och har timerfunktion (6h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3264-210 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 188 mm |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Vikt | 0,65 kg |
| Bredd | 780 mm |
| EAN-nr | 7318303264214 |


