Split Gnosjö Konstsmide till 31 v System 4 Uttag
109 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
1-4 split utan kablar till 31 v system från Gnosjö Konstsmide.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4803-000 |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | NA |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Tillbehör ljusslinga |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,041 kg |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318304803009 |

