Teddybjörn Gnosjö Konstsmide B/O Liten LED
659 kr
595 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Teddybjörn Gnosjö Konstsmide B/O Liten LED är en julfigur med belysning. Den har 8 LED och drivs av 5xAAA-batterier. Dekorationen har dessutom en timer på 6 h.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Teddybjörn Gnosjö Konstsmide B/O Liten LED är en julfigur med belysning. Den har 8 LED och drivs av 5xAAA-batterier. Dekorationen har dessutom en timer på 6 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 4247-000 |
| Färg | Flerfärgad |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Polyresin |
| Serie | B/O |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 385 mm |
| Ljusflöde | 2 lumen |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 8 st |
| Vikt | 1,75 kg |
| Bredd | 210 mm |
| EAN-nr | 7318304247001 |
