Tilläggsset Gnosjö Konstsmide till 1900-100
249 kr
179 krSpara 28 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Tilläggsset som passar artnr 1900-100 från Gnosjö Konstsmide. Ger 5 extra ljus. 5xAA batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1905-100 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 108 mm |
| Bredd | 108 mm |
| EAN-nr | 7318301905102 |

