Utomhusdekoration Star Trading Siluett Arco LED Dörrdekor
429 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-09-07
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilfull metallrosett klätt i rött polyestertyg. 60 varmvita LED ger ett behagligt sken.
Batteridriven med timerfunktion, lämplig för utomhusbruk men passar även inomhus. Placeras med fördel på en vägg eller dörr. Batteridosan göms praktiskt på baksidan av rosetten.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-38 |
| Färg | Red |
| Sockel | Fixed |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Arco |
| Produkttyp | Siluett |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 430 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 560 mm |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7391482073808 |




