Utomhusdekoration Star Trading Tecidy Hund 42 cm B/O
669 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rolig juldekoration i form av en hund, 70 cm bred och ca 42cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Batteridriven med timer funktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Rolig juldekoration i form av en hund, 70 cm bred och ca 42cm hög, som passar lika bra inne som ute. Vid användning utomhus, se till att placera produkten på ett skyddat ställe, tex under tak, för att bevara tygets skick. Batteridriven med timer funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 857-43 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,4 W |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Tecidy |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 45 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 420 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,71 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 220 mm |
| Diameter | 700 mm |
| EAN-nr | 7391482065292 |


