Värmeljus Gnosjö Konstsmide Laddningsbara 6 st
2 179 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridrivna ljus med 3D-ljuslåga, dimmer och timer på två, fyra, sex eller åtta timmar. Ljusen har varmvita LED och kommer i set om sex st ljus.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteridrivna ljus med 3D-ljuslåga, dimmer och timer på två, fyra, sex eller åtta timmar. Ljusen har varmvita LED och kommer i set om sex st ljus.
Fjärrkontroll, batterier och laddningsbricka ingår. Inklusive transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1899-220 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Ljustemperatur | 2100-2300K K |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Vikt | 0,53 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Spänning | 12 V |
| EAN-nr | 7318301899227 |


