Vaxljus Gnosjö Konstsmide Lavenderdoft LED Timer
fr.274 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med lavendeldoft. LED-belysning och timer på 5 timmar. Drivs med 2xD batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med lavendeldoft. LED-belysning och timer på 5 timmar. Drivs med 2xD batterier.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 90 mm |
| Höjd | 130, 230 mm |
