Vaxljus Gnosjö Konstsmide LED Hängande 2 st
699 kr
479 krSpara 31 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-ljus med metallhållare från Gnosjö Konstsmide, två st per set. Ljusen har en fjärrkontroll för dimmer och timer för två till åtta timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljus med metallhållare från Gnosjö Konstsmide, två st per set. Ljusen har en fjärrkontroll för dimmer och timer för två till åtta timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1870-230 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Plast |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Ljustemperatur | 2100-2300K K |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 0,258 kg |
| Bredd | 29 mm |
| EAN-nr | 7318301870233 |


