Vaxljus Gnosjö Konstsmide Tåg med Snögubbe LED
399 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en snögubbe och ett tåg. Ljuset har en timer på fem timmar.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus från Gnosjö Konstsmide med varmvit LED och motiv av en snögubbe och ett tåg. Ljuset har en timer på fem timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1890-100 |
| Färg | Varmvit |
| Effekt/prestanda | 0,1 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Vax |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7318301890101 |

