Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteriljus
Rek. pris 229 kr
fr.182 kr
Se priset!
Välj variant

Vit Batteriljus
182 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vaxljus Gnosjö Konstsmide Vit Batteri är ett gräddvitt batteriljus med varmvit LED. Den har timer (4/8h) och drivs av batteri.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grädde/Vit |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-ljus |
| Material | Vax |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 50 mm |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 152, 178 mm |
| Vikt | 0,13, 0,15 kg |
