Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna15 W, 909 mm
Rek. pris 545 kr
461 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
909 mm

Home Luna
15 W, 909 mm
461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna är en praktisk belysning för montering under bänkskåp. Denna armatur är anpassad för utanpåliggande montage och den levereras med 1,8 m anslutningssladd, kabeladapter (10 cm) och adapter. Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller adapter, dock max 12 st. Armaturen har strömbrytare och dimmer och den är dubbelisolerad.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Underskåpsarmatur Malmbergs Home Luna är en praktisk belysning för montering under bänkskåp. Denna armatur är anpassad för utanpåliggande montage och den levereras med 1,8 m anslutningssladd, kabeladapter (10 cm) och adapter. Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller adapter, dock max 12 st. Armaturen har strömbrytare och dimmer och den är dubbelisolerad.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9975168 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Underskåpsarmatur |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Luna |
| Produkttyp | Underskåpsarmatur |
| Längd | 909 mm |
| Vikt | 0,93 kg |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 53 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 29 mm |
| Bredd | 29 cm |
| EAN-nr | 7392529140682 |
