Underskåpsarmatur Malmbergs Home Mini Alfa
Rek. pris 174 kr
fr.171 kr
Se priset!
Välj variant

Home Mini Alfa
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Underskåpsarmatur Malmbergs Home Mini Alfa är en enkel LED-ljusränna för montering under bänkskåp eller i hylla. Armaturen är anpassad för utanpåliggande montage och levereras med kabeladapter (10 cm). Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller direkt, dock max 12 st. Den levereras med 1,8 m anslutningssladd med strömbrytare. Dubbelisolerad.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Underskåpsarmatur Malmbergs Home Mini Alfa är en enkel LED-ljusränna för montering under bänkskåp eller i hylla. Armaturen är anpassad för utanpåliggande montage och levereras med kabeladapter (10 cm). Det går att montera flera armaturer ihop, antingen med medföljande kabeladapter eller direkt, dock max 12 st. Den levereras med 1,8 m anslutningssladd med strömbrytare. Dubbelisolerad.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 4, 7, 9, 13, 18, 22 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Underskåpsarmatur |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Mini Alfa |
| Produkttyp | Underskåpsarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 36 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 180 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 289, 517, 550, 850, 1150, 1450 mm |
| Vikt | 0,6, 0,24, 0,31, 0,32, 0,41, 0,53 kg |
