Lampskärm Aneta Oskar 17 cmRosa
149 kr
Se priset!

Oskar 17 cm
Rosa
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AnetaBeskrivning
Lampskärm Oskar från Aneta.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 84600-011 |
| Färg | Rosa |
| Höjd | 110 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Textil |
| Serie | Oskar |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Lampskärm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Bredd | 170 mm |
| Längd | 170 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661257078 |

