Ändavslut Beslag Design 2-pack
Rek. pris 79 kr
55 kr
Se priset!

2-pack
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ändavslut Beslag Design 2-pack passar alla Beslag Designs Led-strips med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973662 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 48 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Micy |
| Produkttyp | Ändavslut |
| Vikt | 0,01 kg |
| Bredd | 125 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180014908 |

