LED-list Designlight Alu. Profil infälld
Rek. pris 831 kr
800 kr
475 krSpara 41 %Kampanj

Alu. Profil infälld
475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Alu. Profil LED-list infälld 30x9mm inkl. täcklock
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7507756 |
| Färg | Aluminium |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-list |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Bredd | 30 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | AL-I30 |
| Längd | 2000 mm |
| Djup | 8,8 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132802817 |

