LED-List SG ARMATUREN Slimline
fr.337 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Slimline
337 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LEDlist 2,4W 2700K Ra>90 SDCM 3. 50000 brinntimmar (L70/B50). 210lm ut. Dimbar med 1-10V eller Switchdim (Push).
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
LEDlist 2,4W 2700K Ra>90 SDCM 3. 50000 brinntimmar (L70/B50). 210lm ut. Dimbar med 1-10V eller Switchdim (Push).
LEDlist 270mm med möjlighet för påkoppling av fler LEDlister (begränsas av storelek på driver). Låg bygghöjd endast 7mm. Tillverkad i aluminium och avskärmning i Polykarbonat. Levereras med fästdetaljer, ändstycke och rak skarv/tillkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 2,4, 4,8 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 7 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Slimline |
| Produkttyp | LED-List |
| Bredd | 17 mm |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 7 mm |
| Längd | 270, 570 mm |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 391200, 391201, 391204 |
| Vikt | 0,056, 0,108, 0,0618 kg |
| Ljusflöde | 230 lumen |
