LED-profil Beslag Design LD8104
fr.519 kr
Välj variant

LD8104
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Minimal LED-profil, endast 6 mm bred, där två olika bländskydd ger en perfekt passform (A) eller en överlappande effekt (B). Används med LED-strip Flexy 2216, en 4 mm bred LED-strip med 240 dioder per meter. LD8104 kan monteras infälld eller utanpåliggande.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Minimal LED-profil, endast 6 mm bred, där två olika bländskydd ger en perfekt passform (A) eller en överlappande effekt (B). Används med LED-strip Flexy 2216, en 4 mm bred LED-strip med 240 dioder per meter. LD8104 kan monteras infälld eller utanpåliggande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | LED-profil |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 6,4 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,07 kg |
| Bredd | 2000 mm |
