LED-strip Beslag Design 2216 24V M24 3000K
fr.619 kr
Välj variant

2216 24V M24 3000K
619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

4 mm tunn LED-strip med 240 dioder per meter. Denna 4 mm breda LED-strip är extremt tunn samtidigt som den har ett fantastiskt ljus. Dessutom blir ljusbilden mycket enhetlig med 240 dioder per meter.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
4 mm tunn LED-strip med 240 dioder per meter. Denna 4 mm breda LED-strip är extremt tunn samtidigt som den har ett fantastiskt ljus. Dessutom blir ljusbilden mycket enhetlig med 240 dioder per meter.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Vit |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt/prestanda | 9,6, 19,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | LED-strip |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 2 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 4 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,02 kg |
| Längd | 1000, 2000 mm |

