LED-strip Beslag Design Flexy SE H4-24 24V 3100K
fr.1 139 kr
fr.909 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Flexy SE H4-24 24V 3100K
909 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Extremt tunn LED-strip som gör den utmärkt för infällnad i garderober, bokhyllor och skåp. Tillverkad i mjuk följsam silikon som gör att den inte behöver fästas på egen hand utan kan kan tryckas in i frästa spår. Kan fräsas in i spår som är 4 mm breda och har ett djup på 8 mm. Inklusive dubbla anslutningar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Extremt tunn LED-strip som gör den utmärkt för infällnad i garderober, bokhyllor och skåp. Tillverkad i mjuk följsam silikon som gör att den inte behöver fästas på egen hand utan kan kan tryckas in i frästa spår. Kan fräsas in i spår som är 4 mm breda och har ett djup på 8 mm. Inklusive dubbla anslutningar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Vit |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Effekt/prestanda | 24, 9,6, 19,2 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 8 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 4 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-strip |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Längd | 1000, 2000, 2500 mm |
| Vikt | 0,17, 0,18, 0,19 kg |








